E-wyniki

Mali pacjenci

young girl with brothers

POBRANIE KRWI
Wszystkie nasze punkty pobrań krwi wyposażyliśmy w system “mikro” umożliwiający pobranie krwi z pal
ca, nakłutego specjalnym, bezbolesnym lancetem. Pozwala to na znacząca redukcję stresu związanego z pobraniem krwi. Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie i w przypadku konieczności pobrana krwi żylnej, bez trudu pobiera ją nawet u niemowląt.

 

TRYB PILNY WYKONANIA ANALIZ
Większość analiz można wykonać w trybie “CITO”, to znaczy, że rodzice oczekują na wynik ok. 1 godziny. Wyniki badań znacząco wykraczające poza zakres wartości referencyjnych są zgłaszane lekarzowi prowadzącemu natychmiast po wykonaniu.

 

OFERTA BADAŃ
Znając specyfikę chorób dziecięcych mamy obszerną ofertę badań podstawowe i specjalistycznych: diagnostyka infekcji wirusowych i bakteryjnych, diagnostyka chorób alergicznych – alergeny pokarmowe, oddechowe i mieszane. Jako jedyne laboratorium w Nysie wykonujemy analizy kału w kierunku jaj pasożytów, cyst lamblii, rotawirusów i adenowirusów.
W tych badaniach posługujemy się tradycyjnymi metodami mikroskopowymi i nowoczesnymi metodami immunochemicznymi o wysokiej czułości.

 

KONTROLA BADAŃ PEDIATRYCZNYCH
W badaniach rutynowych posługujemy się analizatorami automatycznymi. Wyniki odbiegające od normy są dodatkowo weryfikowane przez specjalistę diagnostyki laboratoryjnej.